PERNINSKÝ DVŮR - apartmány

O PROJEKTU

Stavební povolení
Zahájení předprodejů
Zahájení výstavby
Kolaudace

Rezidence Perninský dvůr

a současnost

Projekt rezidenčních apartmánů Perninský dvůr vzniká na místě bývalého vyhlášeného hotelu Perninský dvůr, jehož historie sahá až do roku 1820. Nové apartmány jsou díky tomu situovány v samotném centru obce s veškerou občanskou vybaveností. V průběhu vašeho pobytu tedy nemusíte nikam jezdit a vše potřebné najdete pár kroků od budovy - vyhlášený obchod s potravinami s dlouhou otevírací dobou, restaurace, hospody a bistra.

Jednotlivé apartmány využívají co nejvíce denního světla a svou velikostí a vybavením uspokojí i ty nejnáročnější. Rozměry apartmánů proto začínají na 50 m2, a tak si svůj pobyt můžete užít opravdu plnohodnotně. Všech 18 bytových jednotek nabízí kromě útulného zázemí i luxusní komfort v podobě zabudované chytré domácnosti.

Budova je navržena tak, aby splňovala co největší energetickou soběstačnost – dům je koncipován jako nízkoenergetický. Díky využití tepelných čerpadel a solárních panelů tak šetříme nejen životní prostředí, ale také finanční náklady budoucích majitelů.

Součástí moderní rezidence je také bistro s kavárnou a sauna s odpočinkovou zónou pro rezidenty.
Energetická nenáročnost
Myslíme na životní prostředí i na vaše finance – dům je koncipován jako nízkoenergetický s maximálním využitím obnovitelné energie.
V samotném centru obce
Apartmány se nachází v samotném centru Perninku. Máte tak po ruce vše z občanské vybavenosti, a to bez ruchu a shonu velkoměsta.
Občanská vybavenost
V Perninku se nachází několik restaurací, bistro, kavárna, vyhlášené potraviny, škola, školka, pošta, kino, zdravotní středisko a autobusové i vlakové spojení. Jednoduše vše co potřebujete, ale i něco navíc.
Vlastní wellness
Po výletě, lyžování či jen tak, kdykoliv budete mít chuť – to je výhoda sauny přímo v budově. Navíc s šatnou, odpočívárnou a výtahem.
Kryté parkovací stání
V případě zájmu si můžete dokoupit kryté parkovací stání v areálu rezidence.
Bistro a kavárna
Kvalitní gastronomie téměř na dosah ruky. Součástí budovy je útulná kavárna s bistrem, které nejen po výletě přijdou vhod.
Chytrá domácnost
Díky zabudované chytré domácnosti můžete svůj apartmán ovládat na dálku. Ve standardu si například můžete zapnout vytápění a nebo umožnit komukoliv přístup do bytu. Zároveň díky intercomu vždy víte, kdo vstupuje do domu. Možností je mnohem více, záleží jen na vás, jaké využijete.
Pronájem apartmánů
Plánujete byt pronajímat? Horské apartmány jsou žádaným ubytováním a my vám zprostředkujeme klidně i správce pronájmu.

a promyšlené standardy

Od stylového designu po praktické využití a udržitelnost. Tři stěžejní body, kterými se výstavba projektu od začátku řídí. Ve svém apartmánu si tak můžete dopřát nejen nádherný výhled do okolních lesů, ale také vymoženosti nejmodernějších technologií a prémiové materiály.

O projektu v bodech

Lokalita Krušné hory
Plánované dokončení Zima 2025
Celková plocha rezidence 1152 m2
Počet podlaží 4 N. P.
Počet apartmánů 18
Dispozice apartmánů 2+kk a 3+kk s balkonem
Kryté parkování Ano
Výtah Ano
Sklepní kóje Ano
Sauna Ano
Lyžárna Ano
Kolárna Ano
Bistro a kavárna Ano

Našimi partnery jsou:

Líbí se Vám některý z apartmánů?
Chcete se dozvědět podrobnější informace?
Zanechte nám svůj e-mail, rádi se Vám ozveme :-)